Креативний майстерклас від University of the Arts London

м. Львів, 5 грудня 2019

Безкоштовний практичний майстерклас: Креативний воркшоп з дизайну Space is the Place.


ДЕ: Вітальня Хоткевича

КОЛИ: 5 Грудня, 17:00


Відвідувачі виконають практичний проект з дизайну: розпочавши з ідеї, виконаної у вигляді ескіза на папері, використовуючи свій життєвий досвід та дизайнерські задуми, студенти створять роботу, яку потім презентуватимуть усім відвідувачам.

Воркшоп для тих, хто цікавиться мистецтвом, зв'язками з громадськістю, графічним дизайном, модою, медіа, креативом. Під час воркшопу відвідувачі будуть розділені на команди та будуть використовувати різноманітні арт-матеріали для створення концепції свого власного дизайну. Воркшоп надасть вам можливість розширення креативних можливостей, знайти оригінальні та нестандартні рішення у своєму творчому процесі. Результат буде найнесподіванішим.

Майстерклас цікавий як професіоналам у різних галузях так і всім зацікавлених мистецтвом та медіа, також студентам-усі хто має потребу у нестандартних рішеннях.

Запрошуємо школярів, студентів, художників, стилістів, дизайнерів, IT-спеціалістів, кіноматографистів, мультиплікаторів та всіх, хто цікавиться концептуальним мистецтвом.

Участь безкоштовна за попередньою реєстрацією. Майстерклас проводиться англійською мовою з перекладом.

Cath Johnson є одим із директорів приймальної комісії UAL та лідером курсу Лондонського Коледжу Комунікацій.

Також Cath поєднує роботу в Університеті з художньою практикою. Cath займається сучасним концептуальним мистецтвом, проводить лекції та майстеркласи у галереях по всьому світу.

Якщо ви пом'ятаєте видатне фото Леді Гага у так званій "сукні із м'яса"? Ну так ось - першоджерело цієї ідеї це - як раз вона, саме вона була сфотографована колись у сукні зі свіжого м'яса на обкладинку альбому культового гурту "The Undertones"

London College of Communication входить до складу University of the Arts London. LLC- є місцем народження дизайн еліти, найбільший із шести колледжей UAL. Більш ніж 10 000 студентів, 45 000 книжок, 100 творчих майстерень, а найбільший архів Стенлі Кубріка знаходиться саме тут.

Приходьте та візьміть участь у майстеркласі Cath Johnson.

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ АБО ПО EMAIL: expo@donstream.com.ua;