Вступна співбесіда/інтерв'ю до University of the Arts London

Кілька разів на рік приймальна комісія Лондонського Університету Мистецтв проводить інтерв'ю-співбесіду для талановитих абітурієнтів.
Інтерв'ю-Співбесіда є безкоштовною. Співбесіду в Університет Мистецтв зможуть пройти всі бажаючі – від абітурієнтів і студентів до модельєрів, режисерів, дизайнерів, фотографів, арт-критиків та представників інших спеціальностей, які отримали професійне визнання. На інтерв'ю чекають на всіх, хто хоче здобути кращу британську освіту у сфері дизайну, мистецтва, моди, медіа, кінематографії, реклами, комунікацій.
Вступне інтерв'ю — це півгодинна бесіда зі спеціалістом Університету, який уповноважений приймати рішення про зарахування на будь-яку спеціальність до будь-якого з шести коледжів Університету. Під час цієї розмови координатор оцінює ваш творчий потенціал на основі наданого вами портфоліо творчих робіт, а також виявляє цілі та завдання подальшого навчання, що стоять перед вами, щоб порекомендувати найбільш підходящу вам програму. Співбесіда відбувається англійською мовою. При недостатньому знанні мови співробітники представництва Університету допоможуть вам з перекладом.
Для того, щоб бути допущеним до співбесіди, кожному абітурієнту необхідно пройти обов'язковий попередній відбір, у процесі якого буде оцінено потенційну готовність претендента, а також надані рекомендації щодо підготовки портфоліо та інших документів, необхідних для вступу.
Університет Мистецтв, Лондон (University of the Arts London; UAL) – найбільший ВНЗ у світі, що спеціалізується на освіті у сфері дизайну, мистецтва, моди, медіа, комунікацій. Серед його випускників – сотні видатних людей у ​​світі мистецтва, кіно, моди, дизайну – Колін Ферт, Джон Гальяно, Олександр Маккуїн, Пол Сміт, Стелла Маккартні, Джарвіс Кокер, Вів'єн Вествуд, Beck, Пірс Броснан, PJ Harvey, Хуссейн Чалаян, Пол Хакслей, Тім Рот та багато інших. Щороку в Лондонському Університеті Мистецтв понад 20 тис. студентів навчаються всього найкращого у визнаних професіоналів – дизайнерів, художників, критиків. До складу Університету Мистецтв входять 6 всесвітньо відомих коледжів:
Camberwell College of Arts
Central Saint Martins 
Chelsea College of Arts
London College of Communication
London College of Fashion
Wimbledon College of Arts
Реєстрація на попереднє інтерв'ю для допуску до іспиту та консультація з підготовки портфоліо:
art@donstream.com.ua 
+380 44 4960948
+380 95 3302777   

Ви також можете записатися на інтерв'ю або консультацію, заповнивши реєстраційну форму:
About University of the Arts London | UAL

Обработка видео...